Nawigacja

PATRON SZKOŁY Z ŻYCIA SZKOŁY NASZE SUKCESY ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROJEKTY PARTNERZY I SPONSORZY

O SZKOLE

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

WYKAZ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ I ZAJĘĆ POZALEKCYJNCH  

w r. szk. 2017/2018

LP.

Nazwa koła/zajęć

Prowadzący

Termin

1

Koło matematyczne

Jolanta Bajera

Środa co druga

IV b – 12:50 – 13:35

IV c – 13:50 – 14:25

2

Koło matematyczne

Maryla Karczmarczyk

 Czwartek 8:00 – 8:45

3

Koło matematyczne

Anna Bylinka

Wtorek 8:00 – 8:45

4

Koło plastyczne

Magdalena Wiśniewska

Poniedziałek 12:50 – 13:35

Piątek 10:50 – 11:35

5

Koło przyrodnicze 

Ewa Włastowska

Czwartek 14:45 – 14:45

6

Koło wędkarskie

Ewa Włastowska

Poniedziałek

7

Koło Gier (planszowych, karcianych i figurowych)

Ewa Włastowska

Czwartek 13:45 – 14:45

8

Koło teatralne „Teatr z morałem”

Jolanta Dąbrowska – Dusza

Środa 8:00 – 8:45

9

Koło historyczne

Danuta Całka

 Poniedziałek 13:50 – 14:35

10

Koło historyczne

Izabela Trzeciak

Środa 13:50 – 14:35

11

Koło ortograficzne

Marlena Korab

Środa 12:50 – 13:35

12

Koło informatyczne

Artur Kondej

Piątek 13.30-15.00

13

Koło przyrodnicze

Renata Biernacka

Wtorek 14:35 – 15:20

14

Koło plastyczne - świetlica

Irena Szeląg

Czwartek 11:45 – 12:30

15

Gimnastyka korekcyjna, SKS

Marzena Soszka

Czwartek 8.55-9.40

Piątek 10.55-11.40

16

SKS, buławy

Katarzyna Karczmarczyk

Poniedziałek, wtorek, piątek

17

Gimnastyka korekcyjna

Janusz Turek

Środa 13.50- 14.25

Czwartek13.50-14.25

18

Zajęcia z języka angielskiego

Marzena Majewska

Poniedziałek 13.35-14.20

Piątek  13.35-14.20

 

19

Zajęcia z języka angielskiego

Małgorzata Grzegrzółka-Sałata

Wtorek 13.30-15.15

20

Zajęcia z języka niemieckiego

Ewa Korab

środa

21

Terapia pedagogiczna

Ewa Krawczyk

Hanna Czerwińska

Anna Piętka

Emilia Elis- Kuźmińska

Poniedziałek 13.30-15.00

Środa 8.00-8.45

22

Socjoterapia

Elżbietka Lis

 

 

Wtorek8.00-8.45,12.50-13.30

Środa 8.00-8-45,12.50-13.30

23

Logopedia

Katarzyna Przybysz

Monika Odziemczyk

 

Beata Wyglądała

Indywidualnie

Poniedziałek 12.45-14.20

Czwartek13.50-14.35

Czwartek 12.40-14.10

24

„Tęga głowa” praca z uczniem zdolnym

Elżbieta Golańska

Poniedziałek 12.55-14.25

Środa 13.40-15.10

25

Zajęcia muzyczne - chór

Andrzej Szarek

Czwartek 14.45-15.30

26

Koło chemiczne – zajęcia metodą eksperymentalną

Elżbieta Gniadek

Wtorek: 13:30 – 15:15

Czwartek: 14:30 – 15:15

27

Zajęcia rozwijające z historii i WOS

Renata Sikora

Wtorek: 14:35 – 15:20

28

Zajęcia rozwijające z języka polskiego

Anna Galas

Poniedziałek: 14:35 – 15:20

29

Zajęcia terapii pedagogicznej

Agnieszka Podgórska

Wtorek: 14:35 – 15:20

Piątek: 14:35 – 15:20

30

Zajęcia społeczne – socjoterapia

Agnieszka Podgórska

Czwartek: 8:55 – 9:40;

14:35 – 15:20

 

31

Dodatkowe zajęcia z języka polskiego

Maria Kałaska – Błażejewicz

Czwartek: 14:45 – 15:30

32

Zajęcia w ramach projektu:

- Koło chemiczne metodą eksperymentalną

- koło biologiczne metodą eksperymentalną

Janina Krzysztoszek

Piątek: 13:50 – 14:35 (chemia)

Poniedziałek: 15:30 – 16:15 (biologia)

Wtorek: 15:30 – 16:15 (biologia)

33

SKS

Marek Zieliński

Czwartek: 15:30 – 17:00

34

SKS

Barbara Zielińska

Środa: 14:35 – 15:25

35

SKS Projekt

Barbara Zielińska

Wtorek: 15:30 – 16:30

Środa: 15:25 – 16:25

36

Świetlica socjoterapeutyczna

Janina Krzysztoszek

Środa po lekcjach

37

Zajęcia informatyczne w ramach projektu

Mirosław Kołodziejczyk

Poniedziałek, wtorek, środa: 14:35 – 16:05

38

Doradztwo zawodowe

Agnieszka Borowska

Poniedziałek: 14:40 – 15:25

Wtorek: 14:40 – 15:25

39

Zajęcia rozwijające kreatywność – projekt

Agnieszka Borowska

Wybrane 13:50 – 15:20

Piątek: wg harmonogramu

40

Zajęcia rozwijające z historii i WOS

 

Izabela Trzeciak

Czwartek: 13:50 – 14:35

41

Zajęcia rozwijające z matematyki

Urszula Kalbarczyk

Czwartek: 8:00 – 8:45

42

Zajęcia rozwijające z matematyki

Elżbietka Krzysztofiak

Wtorek: 14:40 – 15:25

43

Projekt – matematyka grupa 1

Elżbieta Krzysztofiak

Czwartek: 13:50 – 14:35

44

 

 

45

Projekt – matematyka grupa 2

 

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

Jolanta Bajera

 

 

Agata Niksa

Czwartek: 14:35 – 15:25

lub 14:35 – 16:10

 

czwartek 13.35- 14.20, piątek 8.00- 8.45 wg harmonogramu
 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Pilawie
    08-440 Pilawa ul. Leśna 6
    woj. mazowieckie
  • (25) 685 67 00 -
    p. Hanna Gajowniczek - dyrektor szkoły, godz. 9.00 - 14.00

    p. Paweł Kowalski - wicedyrektor szkoły

    (25) 685 61 01 -
    p. Anna Kuber - sekretarz szkoły, godz. 8.00 - 16.00

    sekretariat5@o2.pl

Galeria zdjęć