Nawigacja

Bądźmy bezpieczni!

        W naszej szkole duży nacisk kładziemy na edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci, dlatego 5 października 2017r. na zaproszenie Zespołu do Spraw Bezpieczeństwa klas 1– 3 przybyli do nas goście: p.  przodownik Tomasz Goworek oraz strażnik Sebastian Mirkowicz z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Pilawie.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, dotyczyło  głównie bezpieczeństwa na przejeździe kolejowym, dworcu oraz peronach.  Funkcjonariusze przybliżyli uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po  obiektach kolejowych oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do osób obcych. Przypominali również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe.

       Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród uczniów opowiadania o ich codziennej pracy  oraz demonstracja sprzętu policyjnego. Uczniowie mogli dokładnie obejrzeć, a nawet przymierzyć kajdanki. Podczas pogadanki dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawali bardzo dużo pytań. Każda klasa otrzymała kilka egzemplarzy książeczek z płytą pt. „Nie pamiętam” do wykorzystania podczas pracy na lekcjach.
        

        

  

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Pilawie
  08-440 Pilawa ul. Leśna 6
  woj. mazowieckie
 • (25) 685 67 00 -
  p. Hanna Gajowniczek - dyrektor szkoły, godz. 9.00 - 14.00

  p. Paweł Kowalski - wicedyrektor szkoły

  (25) 685 61 01 -
  p. Anna Kuber - sekretarz szkoły, godz. 8.00 - 16.00

  sekretariat5@o2.pl

Galeria zdjęć