Bezpiecznie - chce się żyć!

W ramach ogólnopolskiej akcji Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego uczniowie otrzymali zaproszenie na szkolenie połączone z Kabaretonem. 23 marca 2018 r. uczniowie z klas gimnazjalnych  w Pilawie i Trąbkach wybrali się do Warszawy. Nad bezpieczeństwem w czasie wycieczki czuwały panie: A. Galas, A. Borowska oraz  I. Trzeciak.

Na warszawskim Torwarze uczestniczyliśmy w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Następnie odbyły się występy kabaretów. Swoje skecze zaprezentowały nam kabarety: Łowcy. B,  Smile, a na koniec wystąpił Marcin Daniec. Artyści byli wspaniali, rozbawili nas do łez. Impreza zakończyła się ok. godziny 21:30, a do Pilawy dotarliśmy o godzinie 22:30.

Wycieczka bardzo nam się podobała.