Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini-Piłce Ręcznej - kategoria dziewczęta

4 grudnia 2019 roku w hali sportowej w Górznie rozegrany został finał Mistrzostw Powiatu w mini-piłce ręcznej dziewcząt - rocznik 2007 i młodsze. W finale grały cztery zespoły: SP Pilawa, SP Maciejowice, SP Sobolew i SP Górzno.

Rozegrano mecze półfinałowe. W pierwszym dziewczęta z Górzna wygrały z Maciejowicami 12:4. Drugi mecz dziewczęta z Pilawy po wyrównanej grze zremisowały z drużyną z Sobolewa wynikiem 6:6, a o awansie do ścisłego finału zdecydowały rzuty karne /na korzyść Sobolewa.

W meczu o trzecie miejsce Pilawianki pokonały drużynę z Maciejowic 11:2, a  w meczu o złoto dziewczęta z Górzna wygrały z dziewczętami z Sobolewa 14:2.

Kolejność końcowa:

1. SP GÓRZNO - opiekun Agnieszka Latuszek
  2. SP SOBOLEW – opiekun Maciej Zadrożny
  3. SP PILAWA – opiekun Marzena Soszka, trener Barbara Zielińska
  4. SP MACIEJOWICE – opiekun Robert Włodarczyk

Skład reprezentacji PSP z Pilawy:

6 a  - Łuczyńska Amelia, Mętrak Klaudia, Rosłaniec Rozalia, Sobiech Weronika, Wieczorkiewicz Emila, Szczybelska Maja

6 b – Łączyńska Amelia, Czyż Julia, Poncyleusz Maja

6 d – Górska Aniela, Piłka Aleksandra, Rosłaniec Maja, Dąbrowska Jagoda, Szydlik Oliwia

5 d – Pałyska Paulina

Gratulujemy!