MISTRZOSTWO POWIATU W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ

12 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. Rozegrane zostały cztery mecze. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ze szkół podstawowych: SP nr 2 Garwolin, SP Sobolew, SP Maciejowice i SP w Pilawie.

Rozegrano cztery kwarty po 8 minut każda. Ostatecznie reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilawie zdobyła pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Powiatu. Na początku 2017 roku drużyna chłopców z naszej szkoły będzie reprezentowała powiat garwoliński w zawodach regionalnych.

Szkołę Podstawową w Pilawie reprezentowała drużyna w składzie:

Daniel Szczypek, Piotr Poszytek, Jakub Jaszczuk, Przemek Bieńko, Tomasz Trzeciak, Mateusz  Pacek, Patryk Kaczor,  Dawid Górski, Michał Stelmaszczyk, Janek Dąbrowski, Krystian Bzowski, Olek Zając, Mikołaj Paśniczek.