Nawigacja

Atywnie na świetlicy

W naszej szkole poza typowymi zajęciami szkolnymi  odbywają się różnorodne zajęcia pozalekcyjne. Wiele z nich realizowanych jest  w ramach zajęć świetlic szkolnych, kółek zainteresowań, niektóre są prowadzone dla określonych grup w ramach programów napisanych przez nauczycieli.

W minionym roku szkolnym odbywały się zajęcia kółka wędkarskiego(www.pzw.org.pl/pilawa/), zimą wymiennie z zajęciami szachowymi, warsztatowe zajęcia kulinarne,  warsztaty  teatralne, rodzinne wyjazdy wybranej grupy na basen (garwolanka.com.pl),wyjazdy przygotowujące uczniów do udziału w konkursie wiedzy leśnej organizowanej przez Nadleśnictwo  Garwolin(www.garwolin.warszawa.lasy.gov.pl ,wyjazd na festiwal piosenki w Świdrze ,wspaniałe spotkanie z alpakami  w niedalekich Jaźwinach(www.alpakoterapiatabloipirog.pl),wycieczki ,ogniska itd.

Konkurs dla dzieci niepełnosprawnych

Wiosną 2017 został w naszej szkole zorganizowany konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną Adresatami byli uczniowie niepełnosprawni z terenu  gminy i miasta Pilawa. Jesteśmy pełni uznania za włożony wysiłek ,zaangażowanie oraz pomysłowość uczniów oraz ich opiekunów. Każda praca była oryginalna i piękna. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania pokonkursowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii https://pspilawa.edupage.org/album/?#gallery/197

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Pilawie
  08-440 Pilawa ul. Leśna 6
  woj. mazowieckie
 • (25) 685 67 00 -
  p. Hanna Gajowniczek - dyrektor szkoły, godz. 9.00 - 14.00

  p. Paweł Kowalski - wicedyrektor szkoły

  (25) 685 61 01 -
  p. Anna Kuber - sekretarz szkoły, godz. 8.00 - 16.00

  sekretariat5@o2.pl

Galeria zdjęć