Atywnie na świetlicy

W naszej szkole poza typowymi zajęciami szkolnymi  odbywają się różnorodne zajęcia pozalekcyjne. Wiele z nich realizowanych jest  w ramach zajęć świetlic szkolnych, kółek zainteresowań, niektóre są prowadzone dla określonych grup w ramach programów napisanych przez nauczycieli.

W minionym roku szkolnym odbywały się zajęcia kółka wędkarskiego(www.pzw.org.pl/pilawa/), zimą wymiennie z zajęciami szachowymi, warsztatowe zajęcia kulinarne,  warsztaty  teatralne, rodzinne wyjazdy wybranej grupy na basen (garwolanka.com.pl),wyjazdy przygotowujące uczniów do udziału w konkursie wiedzy leśnej organizowanej przez Nadleśnictwo  Garwolin(www.garwolin.warszawa.lasy.gov.pl ,wyjazd na festiwal piosenki w Świdrze ,wspaniałe spotkanie z alpakami  w niedalekich Jaźwinach(www.alpakoterapiatabloipirog.pl),wycieczki ,ogniska itd.

Konkurs dla dzieci niepełnosprawnych

Wiosną 2017 został w naszej szkole zorganizowany konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną Adresatami byli uczniowie niepełnosprawni z terenu  gminy i miasta Pilawa. Jesteśmy pełni uznania za włożony wysiłek ,zaangażowanie oraz pomysłowość uczniów oraz ich opiekunów. Każda praca była oryginalna i piękna. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania pokonkursowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii https://pspilawa.edupage.org/album/?#gallery/197