Jarmark Bożonarodzeniowy

W niedzielę, 15 grudnia 2019 r. od godz. 14.00- 20.00 przed MGOK- iem w Pilawie odbył się    I Jarmark Bożonarodzeniowy. Można było popróbować tradycyjnych potraw, skosztować wypieków przygotowanych przez lokalnych producentów, kupić choinki, ozdoby świąteczne czy zainspirować się nimi i wykonać własne

W tym lokalnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć  naszych uczniów i nauczycieli.                                            Najwcześniej na scenie wystąpili najmłodsi- uczniowie klas: I c i I b, którzy  przygotowali „Jasełka”  pod czujnym okiem wychowawczyń: p. E. Golańskiej i p. J. Kujdy.

Od godz. 16.00 trwał koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego chóru dziewcząt z klas IV- VI pod kierunkiem p. A. Szarka.

Jak zwykle nie zabrakło występu Orkiestry Dętej z Pilawy oraz występów mażoretek- w składzie nasi uczniowie.

To było udane przedświąteczne popołudnie , które przywołało nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.