Szkółka wędkarska

12 lat działalności szkółki wędkarskiej działającej w ramach zajęć dodatkowych w naszej szkole to długi czas. Niektórzy członkowie z pierwszego naboru kończą w tym roku studia. Wracając ze swoich zajęć, potrafią przyjść i z sentymentem wspominać dawne wędkowania, zawody, spotkania. W tym roku również ruszają zajęcia. Przez  cały okres działalności szkółka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.  Pierwszeństwo w zapisach mają uczestnicy z poprzedniego roku. Zapraszamy również nowych adeptów.  Zapisy w świetlicy szkolnej. Lista osób zakwalifikowanych oraz dzień i godziny zajęć  będzie wywieszona  na drzwiach świetlicy (sala nr 22).

11 czerwca w parku miejskim w Pilawie, odbyły się Rzutowe Zawody Szkółki Wędkarskiej działającej przy kole PZW nr 51 w Pilawie.

W zawodach wzięło udział 17 kadetów podzielonych na dwie grupy wiekowe.

Puchary ufundowane przez Okręg PZW  w Siedlcach (z dotacji szkółki wędkarskiej) otrzymali:

Kadet młodszy.

1. Andrzejczyk Szymon

2. Kędziorek Kornel

3. Szostak Stanisław

Kadet starszy.

1. Szczekutek Piotr

2. Kędzierski Artur

3. Sokół Piotr

Ponadto każdy z zawodników otrzymał czapki z logo PZW i t-shirty (również z dotacji).

Serdecznie dziękujemy w imieniu zarządu i członków Koła PZW nr 51 w Pilawie wszystkim, którzy przyczyniają się do propagowania wędkarstwa i uczestniczą w rozwoju szkółki wędkarskiej przy naszym kole PZW. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć oraz zawodów końcowych w semestrze roku szkolnego 2017/2018 https://pspilawa.edupage.org/album/?#gallery/232