Piłkarskie potyczki

Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt

Dnia 14.11.2014r. w hali MOSiR-u odbyły się zawody piłki ręcznej dziewcząt. Brały w nich udział drużyny z: Pilawy, Sobolewa, Michałówki, Górzna i Życzyna.

Pierwszy mecz rozegrały drużyny z Pilawy i Życzyna. Był on bardzo emocjonujący, jednak wynikiem 10:0 wygrała Pilawa. Drużyna ta zwyciężyła także 3:0 z Michałówką. Przegrani nie przejęli się tą sytuacją i dali z siebie wszystko w meczu z Górznem, uzyskując wynik 9:4. Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach były mocne. Jednak ostatecznym zwycięzcą okazał się Sobolew, który wygrał z Pilawą 11:2, z Michałówką 16:1, z Górznem 21:5, a z Życzynem 17:1. Te wyniki zapewniły drużynie z Sobolewa 1 miejsce w zawodach.

Pozostałe drużyny walczyły o kolejne miejsca. Pilawa, grając z Górznem, wygrała 9:2, a Górzno z Życzynem 8:3. Michałówka natomiast przegrała z Życzynem 0:1.

Ostatecznie zawody zakończyły się 1 miejscem dla Sobolewa, 2 dla Pilawy, 3 dla Górzna. Na 4 miejscu uplasowała się drużyna z Michałówki, a na ostatnim Życzyn.

Zawody Piłki Ręcznej Chłopców

05.11.2014r. w pilawskiej hali MOSiR odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców. W meczach grały drużyny z: Pilawy, Górzna, Michałówki i Garwolina.

Zawody wygrało Górzno, zwyciężając z Pilawą 9:4, z Michałówką 12:6 i z Garwolinem 10:4. Na drugim miejscu ulokowała się drużyna z Garwolina. Przegrała tylko jeden mecz z Górznem, a wygrała dwa, z Pilawą 15:6 i z Michałówką 12:6. Trzecie miejsce zajęła Michałówka wygrywając z Pilawą 11:8, a przegrywając z Górznem i z Garwolinem. Natomiast na ostatnim miejscu znalazła się drużyna z Pilawy. Przegrała ona wszystkie mecze.

Mimo przegranych wszystkie mecze były bardzo emocjonujące.

Zawody Piłki Koszykowej Chłopców

Dnia 08.12.2014r.w Garwolinie odbyły się zawody piłki koszykowej chłopców.

Mecze rozegrały trzy drużyny z: Pilawy, Dąbkowej i 2 Garwolin. Pierwsze miejsce zajęła 2 Garwolin. Wygrała ona z Pilawą 39:9, a z Dąbrową 48:8. Drugie miejsce zajęła Pilawa, która wygrała jeden mecz z Dąbrową 48:8, a trzecie miejsce zajęła Dąbrowa. Przegrała ona wszystkie mecze.

Relacje przygotowała Julia Gaładyk z kl. VI a.