Złoto w ręczną

W dniu 26 listopada 2015 r. na obiektach sportowych w Zespole Szkół w Sobolewie zostały rozegrane zawody finałowe mini piłki ręcznej chłopców ze szkół podstawowych powiatu garwolińskiego. Do finału awansowały drużyny  z  Maciejowic,  Pilawy,  Sobolewa  i  Górzna.

W meczach półfinałowych padły następujące wyniki: SP Sobolew – SP Górzno 14 - 8, SP Pilawa – SP Maciejowice 9 - 3. Następnie rozegrane zostały mecze finałowe. Trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Górzna, pokonując swoich rówieśników z Maciejowic 14 – 10, I miejsce wywalczyli piłkarze ręczni z Pilawy wygrywając z Sobolewem 7-5.

Drużynę chłopców ze Szkoły Podstawowej w Pilawie reprezentowali uczniowie:

Dawid Karpisz, Bartek Bieńko, Kamil Kasprzak, Kuba Abramowicz, Piotr Kutwiński, Mateusz Lusawa, Damian Gawryś, Kuba Czernik, Michał Lubczyński, Adrian Rudnicki, Kuba Michalczyk, Mateusz Borowski, Kornel Zawadka, Daniel Dydek, Michał Bąkowski.

BLISKO FINAŁU w REGIONIE !!!

ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE  W MINI-PIŁKE RĘCZNĄ

26 stycznia 2016 r. odbyły się eliminacje Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini-piłce ręcznej chłopców. Organizatorem i gospodarzem imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa  w Pilawie.  Do walki o wyjście z grupy przystąpiły:                                                                                                                                                          SP Siedlce, SP Zbuczyn, SP Sokołów Podlaski i SP Pilawa.

Rozegrano 6 meczy. Dwa najlepsze zespoły kwalifikują się do zawodów wyższego szczebla.

Wyniki poszczególnych potyczek:

SP 1 Sokołów P.    - SP Zbuczyn      14 : 2
SP 11 Siedlce        - SP Pilawa           8 : 3
SP 11 Siedlce        - SP Zbuczyn       10 : 8
SP 1 Sokołów P.    - SP Pilawa          10 : 6
SP 1 Sokołów P.    - SP 11 Siedlce    11 : 7
SP Pilawa             - SP Zbuczyn          9 : 5

Końcowa klasyfikacja:

1. SP 1 Sokołów Podlaski
2. SP 11 Siedlce
3. SP Pilawa
4. SP Zbuczyn

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową walkę!  Drużynom z Sokołowa i Siedlec gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych  rozgrywkach!