Wyróżnienia w konkursie "Integracja w oczach dziecka"

24 kwietnia  odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dziecka”. Spośród dwóch tysięcy prac ze 176 szkół, przedszkoli  i placówek opiekuńczo-wychowawczych z różnych części kraju zostały nagrodzone i wyróżnione  także uczennice naszej szkoły.

• Karolina Piłka (kl. IVA)miejsce II w kat. wiekowej 10-12 lat
  • Oliwia Chojecka(kl. II)miejsce II w kat. 6-9 lat.
  •  Maja Kowalska(kl. IVA) i Zuzanna Dąbrowska(kl. IVA) zostały wyróżnione w kat. wiekowej 10-12 lat.
    Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci książek, gier edukacyjnych oraz słodkości.Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uczennice do konkursu przygotowały: p. Magdalena Wiśniewska (nauczyciel plastyki) i p. Marzena Soszka (wychowawca kl. IVA).