Bezpieczni na drodze

Nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny „Bezpieczni na drodze”, w  którym wzięło udział aż 50 uczniów z klas I – III. Dzieci miały różne pomysły, jak zilustrować najważniejsze przepisy ruchu drogowego.

Prace uczniów były przepiękne. Niektóre rysunki przedstawiały, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, a inne – w co muszą być zaopatrzone pojazdy, którymi się poruszamy. Prace zostały wykonane różnymi technikami. Były wśród nich ilustracje z bibułowych kuleczek, plasteliny, pomalowane kredkami, farbami czy też wykonane metodą kolażu. Najpiękniejsze obrazki wyeksponowano na specjalnej wystawie przy sali nr 28.  Nam – uczniom – bardzo podobają się te prace, trudno wybrać najładniejszą. Ciekawe, co powie komisja konkursowa oceniająca te barwne ilustracje. Nie zazdrościmy jurorom, a uczestnikom konkursy gratulujemy pomysłowości i talentów plastycznych.

Julia G., Alicja T., VIa